•  
Please wait while we gather your results.

Dcn. Dennis Beltré

Configuration IV | St. Paul the Apostle, Mount Pleasant

Read More...

Dcn. Nicholas Dhein

Configuration IV | St. Peter, Slinger

Read More...

Dcn. Kevin Durand

Configuration IV | St Thomas Aquinas, Waterford

Read More...

Dcn. Zachary Galante

Configuration IV | St. Frances Cabrini, West Bend

Read More...

Dcn. Denny Jacob

Configuration IV | St. William, Waukesha

Read More...

Dcn. Dominic Lazzaroni

Configuration IV | St. Francis de Sales, Lake Geneva

Read More...

Dcn. Charles Luke

Configuration IV | Holy Name of Jesus, Sheboygan

Read More...

Dcn. Craig Richter

Configuration IV | St. John Neumann, Waukesha

Read More...

Dcn. David Sweeney

Configuration IV | St. John Vianney, Brookfield

Read More...

Timothy Sanchez

Pastoral Year | St. Robert, Shorewood

Read More...

Brady Gagne

Configuration III | St. Peter, Slinger

Read More...

Aaron Siehr

Configuration III | St. Dominic, Brookfield

Read More...

Alex Becker

Configuration II | St. John XXIII, Port Washington

Read More...

Peter Danner

Configuration II | St. John XXIII, Port Washington

Read More...

Joel Kolb

Configuration II | St. Frances Cabrini, West Bend

Read More...

Andrew Swietlik

Configuration II | St. Mary's Visitation, Elm Grove

Read More...

Redmond Tuttle

Configuration II | St. Anthony, Milwaukee

Read More...

Nicholas Waddell

Configuration II | St. Anthony, Milwaukee

Read More...

John Lesniewski

Pastoral Year | St. Robert, Shorewood

Read More...

Jacob Bruns

Configuration I | St. Mary, Menomonee Falls

Read More...

Timothy Heyrman

Configuration I | Holy Apostles, New Berlin

Read More...

Matthew Kehoe

Configuration I | Basilica of St. Josaphat, Milwaukee

Read More...

Adam Widder

Configuration I | St. Robert, Shorewood

Read More...

Scott Zarling

Configuration I | St. Dominic, Brookfield

Read More...

Noah Giebel

Discipleship II | Holy Family, Fond du Lac

Read More...

Joshua Miller

Discipleship II | St. Robert, Shorewood

Read More...

Christopher Moede

Discipleship II | St. Robert, Shorewood

Read More...

Spencer Wagner

Discipleship II | St. Peter, Slinger

Read More...

Gabriel Flores

Discipleship I | Archdiocese of Milwaukee

Read More...

Alex Moxon

Discipleship I | Cathedral of St. John the Evangelist, Milwaukee

Read More...

James Gilpatric

Propaedeutic Stage | Cathedral of St. John the Evangelist, Milwaukee

Read More...

Matthew Olson

Propaedeutic Stage | St. Mary, Menomonee Falls

Read More...

Anthony Sheard

Propaedeutic Stage | St. Anthony of Padua, Kenosha

Read More...

Thomas Stanczak

Propaedeutic Stage | St. Therese of Lisieux, Kenosha

Read More...

Andrew Beine

College Program | Holy Trinity, Kewaskum

Read More...

Bennett Feudner

College Program | Holy Family, Fond du Lac

Read More...

Michael Milam

College Program | St. Anthony on the Lake, Pewaukee

Read More...

Charles Pomroy

College Program | St. Mary, Menomonee Falls

Read More...

Benjamin Kehoe

College Program | St. Robert, Shorewood

Read More...

Eric Kohr

College Program | St. Charles, Hartland

Read More...

Patrick Waddell

College Program | St. Stanislaus, Milwaukee

Read More...

Joseph Putzer

College Program | Holy Trinity, Kewaskum

Read More...

Finnegan Ritter

College Program | St. John XXIII, Port Washington

Read More...

© Archdiocese of Milwaukee Vocation Office | St. Francis de Sales Seminary | 3257 S. Lake Drive, St. Francis, WI 53235 | 414.747.6437

top